9&19 Creative Dijital Reklam Ajansı - Google Ads Sertifikalı İş Ortağı

Sosyal Medya Yönetimi

Markanız ve müşterilerinizin etkilişime geçtiği ilk yer sosyal medyadır. Bu yüzden sosyal medya içerik yönetimi, hesap yönetimi ve kriz yönetiminin iyi yapılması gerekir. Amatörce yapılan hizmetler kötü sonuçlar doğurabilir. Markanız hakkında olumsuz yorumları analiz eder, çözüm üretir ve gerekli açıklamaları yaparız.

(509) 833-7195

Tasarım Çözümleri

Kurumsal kimlik, logo ve diğer tüm yaratıcı tasarım ihtiyaçlarınız için yenilikçi çözümler üretiyoruz.

(850) 508-5215

Google AdWords

Müşteriler, sunduğunuz ürün veya hizmetlere Google’da arama yaptıklarında ulaşırlar! Ve siz de sadece reklamınız tıklandığında veya telefonla arandığınızda ödeme yaparsınız! Size yardım etmek için buradayız! Strateji geliştirme ve Google desteği için hemen arayın! Ayrıca ilk kez yapacağınız tüm Google Reklam harcamalarında 100TL değerinde hediye çeki bizden!

Detaylı Bilgi

Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Sosyal medya reklamları, diğer reklam mecralarına göre en gelişmiş altyapıya sahip platformdur. Doğru hedef kitleyi ayarladığınızda, diğer mecralara göre daha az ödeme yaparsınız; daha fazla performans alırsınız!

Detaylı Bilgi!

YouTube Reklamları

YouTube reklamlarındaki her izlenme, her tıklanma ya da müşterilerinizin reklamlarınızın ne kadarlık bir bölümünü izlediği ve kimlerin reklamınızı ne kadar izlediği gibi bir çok veri ölçülebilir.

replace

Prodüksiyon

Fotoğraf ve video çekimi, havadan görüntü alma, montaj ve klip hazırlama dahil tüm prodüksiyon hizmetleriniz için çözümler üretiyoruz.

(334) 219-9525

Google AdWords Sertifikalı İş Ortağı

Geleneksel ve Dijitalin Buluştuğu Yeni Nesil Reklam Ajansı

destek@919creative.com

Hakkımızda

9&19 Creative, 2017 senesinin Ağustos ayında Bodrum’da kurulan ve daha sonra Ä°stanbul’a açılan; geleneksel ve yeni nesil reklamcılığın buluştuğu; dijital, baskı ve prodüksiyon çözümleri sunan yaratıcı reklam ve pazarlama ajansıdır.

Yaratıcı Tasarım

Kurumsal kimlik, logo, reklam tasarımı gibi tüm tasarım ihtiyaçlarınız için yaratıcı çözümler üretmeye çalışıyoruz.

Dijital Çözümler

Sosyal medya içerik, hesap ve itibar yönetimi; Google AdWords, YouTube ve sosyal medya reklam geliştirme gibi tüm yeni nesil dijital ihtiyaçlarınız için buradayız..

STRATEJİ GELİŞTİRME

Tüm reklam çalışmalarının temel taşı strateji geliştirmedir.

*İzzetpaşa sokak no:32/12 Bomonti-İstanbul
**2060 sokak no:5/5 Bodrum-Muğla
Telefon: +0 (534) 387-3878
destek@919creative.com

Adınız Soyadınız (Gerekli)

E-mail (Gerekli)

Telefon Numarası (Gerekli)

Yapacağımız iş nedir?

Bize projenizden/işletmenizden bahsedin desek?